Formulár pre návrh a riešenie solárneho systému

na prípravu teplej vody - OPV ( Ohrev Pitnej Vody ).

Solárny systém na prípravu teplej vody s podporou vykurovania, prípadne ohrevom bazénovej vody je potrebné riešiť individuálne a tento formulár sa ho netýka. V prípade záujmu o takéto riešenia nás kontaktujte priamo telefonicky, alebo mailom na : info@domar.sk

Je určený pre Vážnych záujemcov, ktorým vypracujeme komplexný návrh solárneho systému podľa počtu bývajúcich v objekte a následne zabezpečíme obhliadku objektu, ktorá pri prvotnom návrhu systému na prípravu teplej vody v tejto fáze nie je vyslovene potrebná, ak nám odpoviete na naše otázky.

Tu si môžete predbežne nadimenzovať pre Vás vhodný systém.

Kontakty na konateľov spoločnosti :

Obchodná činnosť, objednávky, info:  Vladimír Trachta +421 907 538 177  /  info@domar.sk

Technické poradenstvo, servis: Jozef Kováč +421 905 665 262  /  info@domar.sk

Formulár

  •  

  •  

  •  

  •  

  •  

  •  

  •  

     

Adresa

2. Obchodná prevádzka / Tu nás nájdete:

DoMaR Solar, s.r.o.
Kukučínova ulica 1/A časť IBV
Žiar nad Hronom
96501

1. Sídlo firmy / Fakturačné údaje:

DoMaR Solar, s.r.o.
Lúčna 4
Žiar nad Hronom 
96501

IČO : 36 641 952
DIČ : 2022083844
IčDPH : SK2022083844
Číslo bankového účtu VÚB Žiar nad Hronom : SK53 0200 0000 0020 9321 1657                 BIC:SUBASKBX

Číslo bankového účtu SLSP Žiar nad Hronom : SK02 9000 0000 0051 3098 6560               BIC:GIBASKBX

Firma DoMaR solárne zariadenia zo Žiaru nad Hronom poskytuje poradenskú a montážnu činnosť v oblasti kompletných solárnych systémov a vykurovania so zameraním na životné prostredie. Zaoberáme sa predajom a montážou slnečných kolektorov prevažne domáceho slovenského výrobcu Thermo/Solar Žiar z toho istého mesta, ktorého sme zmluvným montážnym partnerom. Radíme sa medzi popredných hráčov na slovenskom solárnom trhu a od roku 2004 sme sa zaradili do prvej trojky v počte realizácii solárnych systémov s použitím slnečných kolektorov domáceho výrobcu.

  Na základe požiadaviek investora - zákazníka sme v každom ohľade pripravený uspokojiť všetky technické predstavy v oblasti montáže, predaja a dodávky kompletných solárnych systémov, alebo aj jednotlivých komponentov v súčinnosti a za spolupráce ostaných dodávateľov investora v prípade novostavieb, alebo väčších rekonštrukcií obytných budov aj so zameraním na nízkoenergetické a ekologické stavby.

Od roku 2005 pôsobíme na trhu ako DoMaR Solar, s.r.o.

Thermo/Solar Žiar je mladá firma, založená iba 1.1.1992, avšak stávajúca na viac ako 20 ročných vývojových a výrobných skúsenostiach jej zakladateľov, hlinikárenského kombinátu ZSNP, a.s. Žiar nad Hronom a Thermo/Solar Energietechnik, Regensburg, najväčšieho výrobcu slnečných kolektorov v Nemecku.

   Kvalitu slnečných kolektorov typu TSpozitívne ovplyvňuje vzájomné dopĺňanie know-how oboch partnerov, vysokoúčinnej selektívnej konverznej vrstvy – vkladu slovenského partnera a progresívnej konštrukcie – vkladu nemeckého partnera.

   Výsledkom sú slnečné kolektory, ktoré sa svojimi technickými parametrami i dizajnom radia k tomu najlepšiemu, čo je možné dostať na európskom, ale i svetovom trhu. Ich vysokú kvalitu potvrdzuje i rad testov z renomovaných skúšobní Solarenergie Pruf – und Forschungsstelle Rapperswill -  Švajčiarsko, Fraunhofer ISE Freiburg – Nemecko, Arsenal Viedeň – Rákúsko.

Kolektory sú certifikované podľa pravidiel Solar Keymark.